Pobieraczek.pl - sprawy sądowe

24.11.2009, Marcin Błaszyk

dodaj do flakera
Jako że post o Pobieraczku (Pobieraczek.pl - wezwania do zapłaty) był żywo komentowany przez osoby, które same lub ich dzieci zarejestrowały się w serwisie polecam artykuł Katarzyny Włodkowskiej, który dziś ukazał się w serwisie gazeta.pl: “Z pobieraczka ściągniesz na siebie kłopoty“, a szczególnie jego ostatnie zdanie: “Gdański sąd okręgowy informuje, że Pobieraczek.pl nigdy nie skierował sprawy przeciwko swojemu klientowi do sądu.”

Opublikowane w Inne

9 Responses

 1. Agata

  Wlasnie… Nie bojmy sie… Musimy sie łączyć.

 2. piotrmanps

  to było do przewidzenia, z mojej strony dodam, że odpisałem im na jedno z wezwań do zapłaty (nie do mnie, tylko do mojej znajomej, ja takie serwisy omijam bo mi niepotrzebne) a w odpowiedzi zaprzeczyli sami sobie :),źle ustawę przeczytali. Po tym uznałem, że dalsza korespondencja jest bez sensu i że wysłanie pisma z wypowiedzeniem jest wystarczające (z zachowaniem okresu 3 miesięcy).
  pozdrawiam

 3. Łukasz

  i co ja mam robic gdyz zaplacilem tą kwote

 4. Agata

  O udalo mi sie wejsc rano.
  Wiesz jak ich przymkna, to moze Ci ja odesla. Moja znajoma tez zaplacila.

 5. lukas

  Czyli nic sie nie mam martwic? Dac sobie spokoj z pobieraczkiem? Prose o odpowiedz…

 6. Krzychu

  Piotrze czy mógłbyś napisać treść jaką odpowiedziałeś na ich wezwanie ?

 7. big johny

  Kto zapłacił zdziercom - tego pech i chichoty pracowników spółki cywilnej Eller Service - Rafał Peisert i Iwona Kwiatkowska, potem sobie zmienią nazwiska i hulaj za kilka milionów złociszy wycmokanych pozdrowieniami. Ich nr tel. 58/5531232, ale się ukrywają w piwnicy Gdańsk ul. Chłopska 72 - warto im nasmrodzić i zająć czas.Oszystom się nie płaci, bo to rozochoca.Już nawet za nagonkę do pobieraczek.pl płacą 1,5 do 3 zł (patrz na “zostań partnerem”).Nikt nie zostanie ukarany, a w zamian za zdenerwowanie-zdenerwujcie ich. Można przecież tak wiele…..Jestem webmasterem,prawnikiem,byłym policjantem….

 8. kaspal19

  dostałam wezwanie do zapłaty mimo ze sie nie rejestrowałam co mam zrobic odp

 9. Agata

  Witajcie !!! Slyszalam, ze konczy sie niedlugo postepowanie karne przeciwko Pobieraczkowi.pl. p.Majchrzak wypowiedziala sie ze to nie bedzie koniec naszych klopotow…. p.Blaszyk co mamy przez to rozumiec?

Skomentuj

Uwaga: Komentarze są moderowane. Twój komentarz pojawi się po autoryzacji.