Netcamp Szczecin

2009-09-28 Komentarzy: 2

dodaj do flakera
W piątek wzięliśmy udział w szczecińskim spotkaniu branży internetowej Netcamp. Spotkanie po raz kolejny pokazało nam, że warto mówić o prawach autorskich, bo wiedza na ten temat wśród przedsiębiorców nadal nie zapewnia im bezpieczeństwa. Nasza prezentacja “Ochrona prawna pomysłów w kontaktach z inwestorem”, jak to zwykle bywa, znacznie przekroczyła planowane ramy czasowe i przerodziła się żywą dyskusję z uczestnikami spotkania. Dziękujemy organizatorom za zaproszenie.

Komentarze:

 1. slawek-

  Dzięki za odwiedziny i ciekawe merytorycznie wystąpienie. Wizyta prawników zawsze aktywuje publiczność, co w przypadku Netcampa jest wielce pożądane :)

 2. Szook

  Dzięki za odwiedziny.
  Fajnie i na wesoło przeprowadzona dyskusja – poziom ponad barcampowy z luzem barcampowym.

  Żałuje, że:

  Wasza prezentacja była ostatnia bo nie było można poruszyć wszystkich tematów, które mnie interesowały.
  Brakowało mi głównie informacji o GIODO i danych osobowych.
  Zresztą po pierwszej prezentacji miałem ochotę opuścić lokum ale warto było zaczekać na sensowną prezentację taką jak Wasza.

  Nie udało się porozmawiac w kuluarach bo oczywiście tym razem okazało się, że brak zarezerwowanego lokum i ludki się rozlazły po różnych lokalizacjach – wg upodobań gastronomicznych.

  Mam natomiast pytanie.
  Za krótki czas startuje z branżowym serwisem,którego celem będzie między innymi prezentacja wywiadów w formie pytań.

  Czy chcielibyście odpowiedzieć na kilka pytań w takiej formie, to pozwoliłoby zapoznać się z ciekawą wiedzą szerszemu gronu ze Szczecina w dowolnym czasie i miejscu.
  Jak i w wypadku specyficznych problemów bądź poszukiwania firmy prawniczej obsługującej internetowe zagadnienia na zwrócenie się bezpośrednio do Was.

  Jak tak to proszę o info e-mail w komentarzy.

  Pozdrawiam
  Mariusz

Skomentuj