Wczoraj mieliśmy z Marcinem okazję uczestniczyć w czwartej już edycji spotkań Poznań PR (pozdrowienia dla organizatorów Agencji Płodni.com).  W trakcie ‚konfrontacji’ Wojtka Jabczyńskiego (Grupa TP) oraz Marcina Gruszki (Play) sporo było o komunikacji blogerów z czytelnikami blogów. Zwłaszcza jedna z wypowiedzi Wojtka Jabczyńskiego zainspirowała mnie do napisania tego posta.

Prowadzimy z Marcinem bloga już od jakiegoś czasu i widzimy, że zawsze największy odzew jest na te posty, które są wynikiem konkretnych spraw, które dyskutujemy podczas różnych spotkań, czy też zapytań kierowanych do nas mailowo lub za pośrednictwem bloga. Podczas spotkań branży IT oraz PR, w których staramy się uczestniczyć, zachęcamy do aktywnego kontaktu z nami. Teraz chciałbym zachęcić wszystkich czytelników bloga do kierowania do nas zapytań o problemy, z którymi borykacie się na co dzień. Nasz blog jest poświęcony prawu nowych technologii, prawu autorskiemu, ochronie danych osobowych etc. oraz kwestiom związanym z prowadzeniem działalności przez start-upy (jaka forma działalności itp.). Zatem jeśli coś Was nurtuje w tym zakresie, zachęcam do zamieszczania pytań w formie komentarzy lub wysyłania ich mailami do nas (dane kontaktowe do nas) albo za pośrednictwem formularza kontaktowego zamieszczonego po prawej stronie.

W miarę możliwości czasowych będziemy się starali na Wasze pytania odpowiadać. A tak na marginesie, uprzedzając pytania o Pobieraczka:-), odpowiedzi na Wasze pytania znajdziecie w poście Marcina i jego dodatkowych komentarzach:  Pobieraczek.pl – wezwania do zapłaty.