W radiu o zakładaniu działalności gospodarczej

2009-02-06 Komentarzy: 5

Przed kilkoma godzinami  mieliśmy z Marcinem okazję wystąpić w audycji ‘Koło fortuny‘ nadawanej przez Studenckie Radio “Afera” Politechniki Poznańskiej. Prowadząca – Paulina Skrzypińska pytała nas o kwestie związane ze zgłoszeniem działalności gospodarczej, czynności w poszczególnych urzędach oraz dostępne i rekomendowane dla początkujących przedsiębiorców formy prowadzenia działalności gospodarczej. Pewnie dlatego, że to był nasz debiut na falach radiowych, godzinna audycja “zleciała” nam bardzo szybko.

Tych, którzy nas słuchali, a mają pytania zapraszamy do kontaktu, np. przez formularz kontaktowy na blogu lub emailem. Mamy nadzieję, że to nie nasza ostatnia audycja i że w przyszłości uda się nam porozmawiać na tematy prawne dotyczące ściśle start-upów, czy też w ogóle skupimy się na prawie nowych technologii.

Komentarze:

 1. SZoPer

  Nagrał ktoś? Posłuchałbym z ciekawości…

 2. Marcin Błaszyk

  Radio nagrało ;) Ale audycję będziemy mogli dostać dopiero w marcu.

 3. equ

  >Ale audycję będziemy mogli dostać dopiero w marcu.

  Radio studenckie, czyli mniej formalności, puszcac tego ponownie zapewne nie beda, wiec nie wiem z jakiego powodu taki delay miedzy emisją oraz jej archiwalną re-emisją/publikacją. Pozatym, skoro bylo to na żywo, to dodatkowy montaż nie jest potrzebny…

 4. Marcin Błaszyk

  Nic nie poradzę, taką informację otrzymaliśmy w radio, może spróbujesz w aferze, jakiś email z prośbą o reemisję…

 5. Pingback: błaszyk-jarosiński » Blog Archive » W radiu o prawie Internetu

Skomentuj