W nawiązaniu do informacji, jaką przekazaliśmy w dniu 20 listopada podczas Targów Start-Upów, Funduszy Inwestycyjnych oraz Inkubatorów Przedsiębiorczości DEMOCAMP, zapraszamy twórców Start-Upów na nieodpłatne konsultacje do siedziby Kancelarii Prawnej Renata Urowska i Wspólnicy sp.k. (Poznań, ul. Dąbrowskiego 79A, V piętro).

Pierwsze takie konsultacje odbędą się w czwartek, 27 listopada. Start o godz. 16:30. Przewidywany czas trwania ok. 1,5 godziny (w dużej mierze będzie to zależało od zainteresowania).

 

Formuła konsultacji zakłada ?luźną’ rozmowę na temat aspektów prawnych związanych z realizowanym Start-Upem, kwestii prawnych związanych z potencjalnymi umowami z osobami trzecimi, w tym instytucjami finansującymi. Zastrzegamy, że formuła konsultacji nie zakłada opracowywania konkretnych opinii prawnych, czy też projektów umów. Zależy nam bardziej na zwiększeniu świadomości prawnej twórców Start-Upów, w szczególności w zakresie prawa autorskiego, prawa własności przemysłowej, prawa konkurencji, prawa nowych technologii, ochrony danych osobowych, prawa spółek.

 

Prosimy o zgłaszanie chęci udziału w konsultacjach mailowo: konsultacje@urowska.com.pl. Na wypadek, gdyby zgłosiła większa liczba chętnych, powiadomimy zainteresowanych o potencjalnych terminach spotkań.

 

Konsultacje prawne dla Start-Upów odbywają się w ramach projektu POLAK 2.0 organizowanego przez netguru sp. z o.o. w partnerstwie prawnym z Kancelarią Prawną Renata Urowska i Wspólnicy sp.k. z siedzibą w Poznaniu.